Jeśli chcesz szybko sprzedać nieruchomość i Twoja cena oscyluje w okolicach 60 procent wartości rynkowej...

 

  Jeśli przeraża Cię cisza w telefonie od potencjalnych klientów...

 

  Jeśli potrzebujesz szybko gotówki...

 

W takim razie dobrze trafiłeś!!

   Szybki Skup Nieruchomości zajmuje się skupem nieruchomości położonych na terenie całej Polski. Skupujemy mieszkania, domy, działki oraz lokale użytkowe.

 

Zdajemy sobie sprawę, iż nie każdy może czekać na klienta rok lub dwa (a taki czas należy przyjąć przy sprzedaży nieruchomości po cenach rynkowych).  


    Jeśli chcą Państwo szybko sprzedać nieruchomość prosimy o przesłanie e-mailem informacji o nieruchomości oraz propozycji cenowej.


Jesli Państwa propozycja ceny oscyluje w okolicach 60 procent wartości rynkowej to własnie takich nieruchomości szukamy.

 

 

skup nieruchomości

-  Dojazd do klienta na terenie całego kraju

-  Płatność gotówką lub przelewem

-  Szybkość i bezpieczeństwo transakcji. Decyzja wstępna zapada w ciągu kilku dni od otrzymania zgłoszenia z propozycją ceny.

-  Szybki Skup Nieruchomości to także pomoc w przypadku zadłużonych nieruchomości, pomoc w negocjacjach z bankami i innymi podmiotami.

Prosimy o przesłanie na poniższy adres e-mail następujących informacji:

info@szybkiskupnieruchomosci.pl


- w przypadku mieszkania:

miejscowość, ulica, rok budowy budynku, powierzchnia użytkowa mieszkania, forma własności, informacje o stanie technicznym mieszkania w tym o ostatnich remontach, informacje o ewentualnym zadłużeniu, zdjęcia wewnątrz, cena, numer telefonu kontaktowego, 


 

- w przypadku domu:

miejscowość, ulica, rok budowy domu, powierzchnia użytkowa domu, powierzchnia działki, forma własności, informacje o stanie technicznym budynku w tym o ewentualnych remontach, opis budynku, zdjęcia z wewnątrz i z zewnątrz, cena, numer telefonu kontaktowego, 


- w przypadku działki:

 miejscowość, ulica, powierzchnia działki, rodzaj działki (rolna, budowlana, inwestycyjna), forma własności, zdjęcia działki i otoczenia. cena, numer telefonu kontaktowego, 


- w przypadku obiektów komercyjnych:

 miejscowość, ulica, powierzchnia użytkowa lokalu lub budynku, powierzchnia działki, forma własności, rok budowy, informacje o stanie technicznym budynku w tym o ewentualnych remontach, opis nieruchomości, zdjęcia z wewnątrz i z zewnątrz, cena, numer telefonu kontaktowego, 


Informację prosimy przesłać na adres e-mail

info@szybkiskupnieruchomosci.pl

Zastrzegamy sobie prawo nie odpisywania na oferty bez podanej ceny.